Samsung Galaxy Fold 2 Modelinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Akıllı telefonlar ile ilgilenen birçok kişi Samsung‘un bir sonraki amiral gemisi modelini dört gözle bekliyor. İlginin fazla olmasının nedeni ise yeni bir katlanabilir telefon modelinin tanıtılabilme olasılığıdır. Söylentiler doğru ise şirket Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi ile birlikte Samsung Galaxy Fold 2 modelinin tanıtımını da gerçekleştirebilir.

Bu tanıtım etkinliğine kadar yeni katlanabilir model ile ilgili birçok söylenti ve sızıntı ortaya çıkmaya devam edecektir. Yakın zamanda ortaya çıkan bilgiler cihazın renk seçeneklerini ortaya koydu. Bu söylentilere göre Galaxy Fold 2 modeli, iki renk seçeneğine sahip olacak.

Samsung Galaxy Fold 2’nin SM-F916 model numarasına sahip olan versiyonunun siyah ve kahverengi renk seçenekleri ile sunulacağı belirtiliyor. Aynı zamanda şirketin Galaxy Fold modelinde sunduğu diğer renk seçeneklerinin de mevcut olabileceği söyleniyor.

Samsung’un yeni Fold 2 modelini bir önceki modele göre daha uygun bir fiyatlandırma ile satışa sunması bekleniyor. SM-F916 model numarasına sahip olan versiyon 256GB dahili depolama alanı ile sunulacakken yine bu model için ayrıca 512GB’lık depolama alanı seçeneği de mevcut olacak. Elbette bu depolama alanı farkı fiyat üzerinde de fark ettirecek.

Galaxy Fold 2’nin 7.7 inç boyutundaki katlanabilir ekrana ek olarak önceki modele göre daha büyük bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Bunun dışında yeni modelde ekran yenileme hızının daha yüksek olacağı belirtilirken şirketin bu cihaza S Pen desteği sunacağına dair bazı söylentiler var. Ancak bu tarz söylentilerin doğruluğunu belirlemek için henüz oldukça erken.

Samsung’un bu cihazı Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi ile birlikte tanıtması bekleniyor. Küresel çapta etki eden koronavirüs salgını nedeniyle bu etkinliğin çevrimiçi olarak düzenlenmesi kesin gibi duruyor.

“Samsung Galaxy Fold 2 Modelinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın