Motorola One Fusion Plus Modelinin Özellikleri Sızdırıldı!

Geçtiğimiz ay, Motorola’nın One Fusion ve One Fusion+ olarak isimlendireceği ve 2020 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya süreceği iki yeni akıllı telefon tanıtacağını öğrenmiştik. Motorola henüz bu iki modele ait herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak YouTube’un cihaz özelliklerini gösterdiği sayfa üzerinde Motorola One Fusion Plus modelinin temel özellikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı.

YouTube, Motorola One Fusion+’ı cihaz raporu sayfasında Snapdragon 730 yonga seti ile birlikte listeledi. Bu yonga seti, geçen ay akıllı telefonun Snapdragon 675 ile geleceği iddialını boşa çıkarıyor. Yani Snapdragon 675 yerine Motorola’nın yeni modeli Snapdragon 730 işlemcisi ile birlikte karşımıza çıkacak.

Motorola One Fusion Plus Özellikleri

One Fusion+, 6.5 inç boyutunda 1080p çözünürlüğünde sahip ekran ile gelecek. Kutudan Android 10 ile çıkacak olan modelde 5.000mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. Aynı zamanda YouTube üzerindeki listede cihazın Haziran ayında piyasaya sürüleceği de belirtiliyor. Ancak tam bir tarih burada yer almıyor, yalnızca tanıtılacağı ay belirtiliyor.

YouTube’un cihaz raporu sayfasında hem One Fusion+ hem de Motorola Edge modelleri listelenmiş durumda. Motorola Edge modeli zaten tanıtıldı ancak listedeki görsellere baktığımız zaman bir karışıklık olduğunu görüyoruz. YouTube muhtemelen bu iki modelin görsellerini karıştırdı ve birbirlerine ekledi. Yani aslında YouTube’un Motorola Edge listesine koyduğu fotoğraf muhtemelen şirketin yeni One Fusion Plus modeli olacaktır.

Resimli liste, akıllı telefonun 64MP birincil kameraya sahip dörtlü arka kamera kurulumu ile geleceğini gösteriyor. Alt bölümde 3.5mm kulaklık girişi ve USB Type-C bağlantı noktası yer alacak. Parmak izi okuyucu ise cihazın arka bölümünde kendini gösterecek.

Görsele yakından baktığımızda ise cihazın ekranında bir kamera deliği veya çentik olmadığını görüyoruz. Bu yüzden cihazda muhtemelen pop-up kamera çözümü tercih edilecektir. Cihazın yan tarafında ise güç düğmesi ve ses butonları yer alıyor. Bu butonlara ek olarak bir tane de daha düğme mevcut, muhtemelen bu bir sesli asistan düğmesi olacaktır.

Motorola’nın yeni One Fusion+ modelinin 4GB ve 6GB RAM seçeneklerine ek olarak 64GB ve 128GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacağı söyleniyor. Aynı zamanda cihazın iki farklı renkle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda Motorola One Fusion ve Motorola One Fusion Plus modelleri ile ilgi çok daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

“Motorola One Fusion Plus Modelinin Özellikleri Sızdırıldı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın