Galaxy Note 20 Serisinin Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Samsung, her sene Ağustos ayında amiral gemisi serisi olan Galaxy Note serisinin yeni üyelerini tanıtıyor. Yeni modeller her geçen gün yaklaşırken bu cihazlara dair sızıntıların sayısı da bir o kadar artıyor. Şimdiye kadar Galaxy Note 20 serisi ile ilgili birçok bilgi öğrendik. Şimdi ise Galaxy Z Flip 5G modelinin ve Galaxy Note 20 serisinin renk seçenekleri sızdırıldı.

Son zamanlarda ortaya çıkan bir sızıntı, Samsung’un Galaxy Note 20 modelini düz ekranlı bir tasarım anlayışı ile piyasaya süreceğini iddia ediyordu. Özellikleri henüz doğrulanmamış olan cihazın tasarım detayları neredeyse netleşmiş durumda. Şimdi ise tasarımı iyice netleştiren ve akıllı telefon modellerinin en önemli detaylarından biri olan renk seçenekleri ortaya çıktı.

Bu renk seçeneği sızıntısı Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Z Flip 5G modelleri ile alakalıdır. Sızıntı, henüz tanıtılmamış cihazlar hakkında yaptığı doğru tahminler ile bilinen Ishan Agarwal tarafından paylaşıldı. Agarwal, belitilen renk seçeneklerinin tamamen doğru olduğunu iddia etti.

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Renk Seçenekleri:

Galaxy Note 20 modeli için belirtilen renklere bakarsak, 3 farklı seçenek olduğunu görüyoruz. Bu seçenekler gri, yeşil ve bakır olarak belirtilmiş durumda. Elbette Samsung sadece bu renkler ile sınırlı kalmayacaktır. Şirket bu renkler dışında yine etkileyici ve ilgi çekici yeni renk seçeneklerini dahil edecektir.

Samsung’un Galaxy Note 20 Plus modeli için belirtilen renklerde ise yine üç seçenek yer alıyor. Bu seçenekler ise bakır, beyaz ve siyah renkleri olarak belirtilmiştir. standart Note 20 için belirttiğimiz fazladan renk seçeneği bu model için de geçerli olabilir.

Galaxy Note 20 serisi ile birlikte duyurulması beklenen 5G desteğine sahip Galaxy Z Flip 5G modeli; siyah, gri ve bakır renk seçenekleri ile birlikte karşımıza çıkabilir. Samsung, bu yıl geçen yıla göre daha mat renkler ile cihazlar sunuyor.

Önümüzdeki günlerde Galaxy Note 20 modelleri için belirtilen bu renk seçeneklerinin cihazlar üzerinde nasıl durduğuna dair yeni sızıntılar ve render görüntüleri görebiliriz.

“Galaxy Note 20 Serisinin Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın