Büyük Bir Çeşitliliğin İsmi, İnci Davetiye!

Kurulumu aşamasında küçük bir işletme olarak var olan İnci Davetiye, Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. Kurulum tarihi 1978 yılıdır ve o zamandan bu zamana var olan tecrübesini ve bilgi birikimini de her daim sektöründe en iyisi olmak amacı ile kullanmış, firma bu kapsamda bir hayli güçlü adımlar atarak ilerlemelerini sürdürmüştür.

Kendi içerisinde kartpostal üretimi ile başlayan firma, bu noktada büyük seçenekler oluşturmanın yanında ürün çeşitliliği kısmında da çok beklememiştir. Ürettiği kartpostalların yanına ek olarak bloknot, resimli ve renkli zarflar, imsakiye, takvim gibi seçeneklere de yer vermiştir. Sonrasında da davetiyeler ile ilgilenmeye başlayan firma davetiye üretimi içerisine girerek 1984 yılında kendi ismini alarak İnci Davetiye haline gelmiştir.

Devamlı Gelişimin Adresi, İnci Davetiye!

Sizin düğün davetiyesi seçimleriniz için profesyonel bir firma arayışlarınızda karşınıza çıkan İnci Davetiye, olabilecek en iyi seçenekleri sunmanın yanında ayrıca her tarza ve zevke de uyum sağlamaya çalışmaktadır. Bu kapsamda da olabilecek en doğru adımları atarak size gerekli olan kaliteyi de üst seviyelerde sunmaktadır.

Sektörün verdiği fiyatlandırmaların dışında olabilecek en uygun fiyatları veren firma ayrıca bu kısımda belirli indirimler ve kampanyalarda bulundurmaktadır. Size memnuniyet açısından tam not verebileceğin bir firma şekilde hizmet eden İnci Davetiye, gerçekten de alanında en iyilerinden biri olarak devamlılık sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın